PRACA2022-01-28T20:38:46+00:00

PRACA

APT Service

APT Service Group Sp. z o. o.  z siedzibą w Lesznie zajmuje się projektowaniem oraz montażem systemów bezpieczeństwa w przemyśle drzewnym, meblarskim oraz papierniczym. W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni pracownika na stanowisko:

technik montażu

obowiązki

  • montaż systemów odpylania przemysłowego (elementy rurowe, filtry)

  • wsparcie działu serwisu

  • praca na miejscu oraz u klienta końcowego

wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość rysunków technicznych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej, wychodzenie z inicjatywą

  • prawo jazdy kat.B

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojej aplikacji
(CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji) na adres:
APT Service Group Sp. z o. o.
ul. Geodetów 1, 64-100 Leszno
lub mailem na adres: info@apts.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij nam swoje zgłoszenie, nie zapomnij załączyć CV.

[contact-form-7 id=”845″ /]

Dane teleadresowe

obrazek mapy odsyłający do goole maps
mapa google
Logo APTS drugorzędne

branże

nawias spinający branże w których działa firma APT
system gaszenia iskier

Nasza oferta skierowana jest dla przemysłu drzewnegoprzemysł drzewny

Zastosowanie naszych systemów w branży meblarskiej to ekonomiczna koniecznośćprzemysł meblarski

system odpylania

Oferujemy nasze usługi dla przemysłu tartacznegoprzemysł tartaczny

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje
o naszych systemach odpylania, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

za pomocą formularza
lub telefonicznie:

692 945 828

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
Stacjonarny system odpylania
sprawdź

odciągi trocin

System przemysłowego odciągu trocin ma za zadanie przede wszystkim chronić zdrowie pracowników oraz zapewniać bezpieczeństwo w miejscu pracy. Specjalizujemy się w dostarczaniu instalacji odpylających dla firm z branży drzewnej. Oferujemy kompleksową usługę stworzenia kompletnego systemu odciągu trocin obejmującą ustalenie najlepszych punktów odbioru trocin i zanieczyszczeń, dobór jednostki odpylającej o odpowiedniej mocy, projekt całej inwestycji oraz dobór materiałów. Realizację projektu przeprowadzamy w oparciu o najwyższe standardy oraz normy bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszych systemach odciągu trocin.

sprawdź

filtr zewnętrzny

Ten filtr to idealne rozwiązanie dla tych producentów, którzy posiadają duże powierzchniowo hale, wymagające szybkiego oczyszczenia. Ten projekt gwarantuje dwie podstawowe korzyści: obsługuje bardzo dużą ilość powietrza oraz ulokowany jest na zewnątrz hali, gwarantując oszczędność miejsca. Sprawdź dlaczego tak wiele naszych Klientów wybiera filtr zewnętrzny jako podstawowy system odciągu trocin.

Czytaj dalej.

sprawdź

System wykrywania i gaszenia iskier dba o bezpieczeństwo Twojego zakładu produkcyjnego. Jego zadanie polega na wykrywaniu iskier oraz ich neutralizacji, tak aby nie dostały się do elementów systemu zagrożonych wybuchem pyłu lub pożarem. Do takich komponentów zaliczamy silosy, czy filtry odpylające. Każdy system wykrywania i gaszenia iskier, który montujemy, wyposażony jest w bardzo czułe detektory iskier, które bez przerwy monitorują system odpylania. Wyłapanie pojawiającej się iskry zajmuje czujnikom ułamki sekund. Po wykryciu zagrożenia, system wykrywania iskier automatycznie rozpoczyna gaszenie, które zazwyczaj trwa kilka sekund. Po zakończeniu akcji gaśniczej, cały system gaszenia iskier ponownie wraca do normalnego trybu pracy. Dowiedz się więcej o naszych systemach gaszenia iskier.

ostatnie newsy

Przejdź do góry